Dr. Jacob's newsletter

Wpisz swój adres e-mail, naciśnij guzik obok i odbierz swój kod rabatowy.

Katalog Dr. Jacob's

Cenniki do pobrania

Sonda

O produktach Dr. Jacob's wiem:

Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + proszek) + książka "Metoda Dr. Jacob'a"

Odchudzanie
199
PLN
Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + proszek) + książka "Metoda Dr. Jacob'a"
Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + proszek) + książka "Metoda Dr. Jacob'a" 6 4.29171
Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + proszek) + książka "Metoda Dr. Jacob'a"
  • promocja
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 199,00 zł 226,00 zł
Cena netto: 184,26 zł
szt. Zyskujesz 199 pkt [?]

Kuracja Dr. Jacob'a

w jej skład wchodzą suplementy diety:

pH balans proszek 300g + VitaColon 500ml

Zestaw na 25 dni Kuracji intensywnej lub 50 dni utrzymującej.

Dodatkowo książka o sposobie odżywiania "Metoda Dr. Jacob'a" (120 str.) gratis 

koszt dziennej porcji: 3,98 / 7,96 zł

 

Cele Kuracji Dr. Jacob'a:

 

1 – utrzymanie naturalnego pH jelit,

2 – utrzymanie prawidłowego metabolizmu komórkowego i neutralizację kwasów w komórkach,

3 – wzmocnienie i oczyszczenie wątroby, a poprzez to poprawę metabolizmu tłuszczów,

4 – wzmocnienie nerek i wspomożenie procesów oczyszczania organizmu.

 

Dobry metabolizm to dużo energii i mało niespalonego pokarmu powodującego tycie. Tym, co go skutecznie spowalnia, jest nadmiar kwasów w komórce. Nadmiar kwasów jest spowodowany brakiem minerałów zasadowych. Kwasy dodatkowo wypłukują te minerały. Ma to zły wpływ na kości, zęby, wygląd skóry, włosów oraz paznokci. Nic nie postarza tak jak kwasy. Okazuje się, że są one też przyczyną cellulitu. Dlatego też bez uzupełnienia minerałów zasadowych i eliminacji kwasów duszących metabolizm żadna dieta nie ma dużych szans na trwałe powodzenie. A to dlatego, że efektywność stosowanej diety nie do końca wynika z niej samej. W większości przypadków podstawą sukcesu jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowego metabolizmu. Zwykle nie da się tego osiągnąć bez zrobienia porządku z jelitami i uzupełnienia minerałów zasadowych. W przeciwnym razie pokarm jest trawiony tylko częściowo, daje mało energii i zalega jako tłuszcz, nawet jeśli stosujesz dobrą dietę.

 

Kwestię tę rozwiązuje zastosowanie Kuracji Dr. Jacob’a, która w skuteczny sposób wspomaga samoregulację metabolizmu i uskrzydla stosowaną dietę. Kuracja Dr. Jacob’a działa witalizująco i potęguje efekt stosowanej diety.

 

Rezultaty połączenia twojej diety i Kuracji mogą cię zaskoczyć. Większość osób już po niecałym miesiącu odczuwa przypływ energii (witalizacja jelit i wątroby) i widzi znaczną różnicę w wyglądzie skóry, włosów oraz paznokci – wyznaczników zdrowia. Kuracja jest naturalna, zdrowa i... to działa!

 

1 – naturalne pH jelit

pH (odczyn) zdrowych jelit jest lekko kwaśne. Takie pH jest dobre dla korzystnych bakterii jelitowych, które są niezwykle istotne dla prawidłowego trawienia i odporności. Bakterie te wytwarzają ważne dla zdrowia witaminy i utrzymują błony jelit w zdrowiu. Potrafią one neutralizować substancje toksyczne, w tym amoniak. pH jelit może być jednak zmienione na zasadowe. Powoduje to niewłaściwa dieta, niektóre kuracje lecznicze, odchudzające, większość preparatów odkwaszających. Zasadowe pH jelit znacząco osłabia dobre bakterie jelitowe i tworzy środowisko do bujnego rozwoju bakterii gnilnych i grzybów. Bakterie gnilne to źródło wielu różnych toksyn, a rozkładane przez nie białka powodują powstawanie dużych ilości trującego amoniaku. Takie toksyny bardzo obciążają wątrobę i nerki i są przyczyną znacznego spadku witalności.

 

Vitacolon

 

2 – utrzymanie prawidłowego metabolizmu komórkowego oraz neutralizacja kwasów

Aby zachodziło dobre spalanie w komórkach potrzebne są minerały zasadowe: potas, wapń, magnez. Służą one do eliminacji kwasów powstających podczas przemiany materii. Jeżeli jest ich brak, kwasy nie mogą być usunięte, co zaczyna „przyduszać” metabolizm komórkowy. Powstaje mało energii, a dużo pokarmu pozostaje niespalone i w konsekwencji powoduje tycie.

Kwasy

obciążają wątrobę i nerki

powodują „przyduszanie” metabolizmu komórkowego

wypłukują minerały istotne dla zdrowia kości i zębów oraz dla dobrego

  samopoczucia i wyglądu

zatruwają organizm

powodują powstawanie i zaostrzenie stanów zapalnych

potęgują odczuwanie dolegliwości bólowych

ph balans

 

W celu przywrócenia naturalnego pH jelit należy zastosować prebiotyczny* (prebiotyk – substancja odżywiająca bakterie jelitowe) prawoskrętny kwas mlekowy VitaColon. Zakwasza on delikatnie środowisko jelit, co powoduje szybkie wzmocnienie naturalnej flory bakteryjnej i osłabienie bakterii gnilnych i grzybów. VitaColon, odżywia i wzmacnia dobre bakterie jelitowe i ma korzystny wpływ na błonę śluzową jelit. Zdrowe, czyste jelita działają oraz wchłaniają znacznie lepiej. Eliminują skutecznie toksyny z pożywienia,co odciąża wątrobę i nerki. Przynosi to wzrost energii życiowej, rewitalizację i poprawę samopoczucia.

 

Uzupełnienie minerałów zasadowych daje komórkom możliwość neutralizacji kwasów. Komórka w końcu może „odetchnąć” i zacząć pracować normalnie. Znowu prawidłowo spala pokarm, z którego powstaje dużo energii i mało produktów przemiany materii.

 

Aby szybko przywrócić równowagę minerałów należy zastosować pH balans – działające zasadowo cytryniany. Niezwykle ważną cechą cytrynianów jest to, że nie powodują one zmiany pH jelit. W przeciwieństwie do innych preparatów, działają zasadowo nie w jelitach, lecz dopiero w komórce. Cytryniany intensywnie neutralizują kwasy i odnawiają zasoby minerałów (remineralizacja). Jedna cząsteczka cytrynianu neutralizuje aż trzy cząsteczki kwasu! pH balans występuje też w tabletkach, ale to proszek zawiera więcej cytrynianów.

 

Kuracja w praktyce

 

Niezależnie od tego, czy stosujesz Kurację dla wspomożenia odchudzania czy dla oczyszczania i witalizacji, zastosuj swoją sprawdzoną dietę i dołącz do niej picie napoju prebiotyczno-zasadowego. 

Jeżeli nie wiesz jaką dietę zastosować, polecamy zrównoważony i nie wymagający większych wyrzeczeń sposób odżywiania proponowany w Metodzie Dr. Jacob'a - link do broszury znajdziesz na końcu tekstu.

 

kuracja dr jacoba

 

 

kuracja dr jacoba

 

Kurację możesz zastosować jako intensywną lub łagodną (utrzymującą)

 

Kurację intensywną stosuje się gdy występuje potrzeba szybszego efektu (odchudzanie, przywracanie prawidłowych funkcji jelit, oczyszczanie, witalizacja wątroby i nerek). W wielu przypadkach zaleca się przeprowadzanie jej co kwartał.

 

Kuracja łagodna może być stosowana nawet ciągle, jest ona także ważna przy utrzymywaniu efektów odchudzania, dla osób na diecie wysokobiałkowej, ciężko pracujących fizycznie i umysłowo, zestresowanych.

 

Kuracja intensywna:

rano i wieczorem przed lub podczas posiłku pij jedną szklankę prebiotycznego napoju zasadowego.

Kuracja utrzymująca:

Prebiotyczny napój zasadowy raz dziennie (najlepiej rano).

 

Na intensywną Kurację Dr. Jacob’a (25 dni) lub na Kurację Utrzymującą (50 dni) wystarcza zestaw:

koncentrat VitaColon (butelka 500ml) + proszek pH balans (opakowanie 300g)

 

Czas trwania kuracji

 

Czas trwania i rodzaj kuracji każdy dobiera według własnych, indywidualnych potrzeb. Produkty stosowane w Kuracji są naturalne oraz bezpieczne. Polecane są nie tylko podczas Kuracji, ale jako stałe uzupełnienie diety.

 

Jeżeli odżywiasz się zdrowo, po prostu włącz do diety prebiotyczny napój zasadowy:

pierwszy miesiąc kuracja intensywna

2 - 4 miesiące kuracja podtrzymująca

 

Jeżeli chcesz by twoje jelita pracowały dobrze, brak ci energii, masz nadwagę, źle się odżywiasz:

pierwsze 2 miesiące kuracja intensywna

2 - 4 miesiące kuracja podtrzymująca

 

Jeżeli jesteś na diecie wysokobiałkowej (źródło dużej ilości kwasów):

stosuj kurację intensywną przez cały okres trwania diety

 

Prebiotyczny napój zasadowy można na stałe włączyć do swojej diety. Przyniesie on korzyść jelitom, uzupełni minerały zasadowe ważne dla zdrowia, dobrej kondycji kości, zębów, włosów i paznokci, a także dla witalności oraz dobrego wyglądu. Prebiotyczny napój zasadowy jest polecany szczególnie osobom:

źle odżywiającym się

ciężko pracującym

zestresowanym

osobom starszym

stosującym diety

 

Dodatkową zaletą Kuracji Dr. Jacob’a jest szybka remineralizacja organizmu za pomocą pH balans – produktu zawierającego magnez, potas i wapń w formie łatwoprzyswajalnych cytrynianów.

 

 

Przeciwwskazania do stosowania Kuracji Dr. Jacob'a

Kuracji nie stosować przy: alkalozie, hiperglikemii (nadmiar potasu), niewydolności nerek, nietolerancji fruktozy. W przypadku wystąpienia gazów przyjmować mniejszą porcję VitaColon i stopniowo ją zwiększać.

 

Chcesz zastosować Kurację w celu odchudzania?

Zapoznaj się z listem od Pani Barbary, broszurą Metoda Dr. Jacob'a oraz produktem AminoBase

(kliknij na odpowiedni obrazek).

list

metoda Dr jacoba

 AminoBase

 

Szczegółowy opis składników Kuracji Dr. Jacob'a (kliknij na dany produkt).

 

Vitacolon

ph balans

 

 

 

 

 

Artykuły z działu Czytelnia powiązane z tym produktem:

 

     Kuracja Dr. Jacob'a

 

      Równowaga kwasowo - zasadowaProdukty powiązane

GranaProstan ferment 100 kaps x 2 GranaProstan ferment 100 kaps x 2

GranaProstan ferment 100 kapsułek - czysty koncentrat polifenoli z granatu

Cena: 259,00 zł 290,00 zł

Kuracja Cholinowa z proszkiem + książka "Metoda Dr. Jacob'a" Kuracja Cholinowa z proszkiem + książka "Metoda Dr. Jacob'a"

Wspomaganie odchudzania oraz składniki dla wątroby, oczyszczenia (detoks), nerwów i funkcji psychologicznych. Polecana dla uczących się, kobiet w ciąży i osób nadużywających alkoholu.

Cena: 199,00 zł 255,00 zł

Kuracja Cholinowa z tabletkami + książka "Metoda Dr. Jacob'a" Kuracja Cholinowa z tabletkami + książka "Metoda Dr. Jacob'a"

Wspomaganie odchudzania oraz składniki dla wątroby, oczyszczenia (detoks), nerwów i funkcji psychologicznych. Ważna dla uczących się, kobiet w ciąży i osób nadużywających alkoholu.

Cena: 199,00 zł 255,00 zł

Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + tabletki) + książka "Metoda Dr. Jacob'a" Kuracja Dr. Jacob'a (płyn + tabletki) + książka "Metoda Dr. Jacob'a"

Dla odkwaszania, odchudzania, pobudzenia metabolizmu, w tym spalania tłuszczów (zarówno tkanki tłuszczowej podskórnej jak i otłuszczenia narządów). Zawiera składniki dla prawidłowej pracy, pH i flory jelitowej jelit, dla wątroby, oczyszczenia (detoks), nerwów i funkcji psychologicznych. 

Cena: 199,00 zł 226,00 zł

Lactacholin Lactacholin

Lactacholin - bogate źródło choliny, kwasu mlekowego i wszystkich witamin z grupy B.

Cena: 69,00 zł 84,00 zł

Lactirelle Lactirelle

Esencja zdrowia dla ciała i umysłu: owocowo-pikantny, orzeźwiający napój bez cukru, z witaminą B1 i B12, żelazem, potasem i kwasem mlekowym.

Cena: 59,00 zł

Moc Kobiety Moc Kobiety

Moc Kobiety - smaczny koktajl pełen wartościowych składników dla pań 30+ i ciężko pracujących.

Cena: 129,00 zł 168,00 zł

pH balans 300 g - PROSZEK zasadowy pH balans 300 g - PROSZEK zasadowy

Produkt głęboko odkwaszający i remineralizujący na bazie cytrynianów, z witaminą D i cynkiem

Cena: 87,00 zł

Spieniacz Spieniacz

Spieniacz do produktów w proszku - kaw Chi-Cafe, Moc Kobiety, Siła Mężczyzny, FamilyVital, pH balans, itp.

Cena: 19,00 zł

Opinie o produkcie (6)

Artur, Gdańsk
22 września 2011

Witam, fajny produkt. Rzeczywiście minęły mi różne "rewolucje" w jelitach i czuję się lepiej - więcej energii to na pewno. Na razie jestem po miesiącu intensywnego picia tej mieszanki, ale zrobie sobie drugi miesiąc też intensywnie. Na razie spadłem 3 kg i to bez żadnej diety. Fajnie ;-)


Agnieszka Mach
25 września 2011

Potwierdzam. Kupiłam te produkty osobno 2 miesiące temu, trochę w ciemno, bo to nowość i nie było żadnych wpisów. Ale polecam. Kupuję 2 raz, i teraz jest ze zniżką to jeszccze fajniej ;-) Nie mam spektakularnego spadku wagi - 5 kg na miesiąc. Ale potem miałam miesiąc przerwy w braniu tej mieszanki, i nic nie przytyłam - chyba rzeczywiście coś mi się uregulowało. Polecam.


Anna
19 października 2011

Ja nie chudnę, ale może też bo się nie staram, i nie mam potrzeby. Za to czuję się rzeczywiście o wiele lepiej i tak raźniej - pewnie dlatego, że w tym jest dużo magnezu. No i bardzo poprawiły mi się włosy i skóra. Takie silniejsze i zdrowsze.


Monika
30 października 2011

Kupiłam, żeby zrobić porządek z jelitami (ciągłe zaparcia). I to się udało. Ale poza tym tak bardzo mi się poprawiło samopoczucie. Miałam jakieś takie stany jak depresja, zdołowanie, nerwowość. Nie wiem czy mi brakowało magnezu, czy czegoś innego co w tym zestawie jest, ale widze znaczną różnicę. Zupełnie inaczej funkcjonuję.


Agnieszka
7 listopada 2011

Czuję się po tym znacznie lepiej :-) Lepiej mi pracują jelita i w ogóle, jakoś tak lżej się czuję.


Barbara Szerszeń
26 lutego 2015

Moja przygoda z Dr. Jacob's rozpoczęła się w drugiej połowie 2013 roku. Przeczytałam w jednym z kolorowych czasopism, list pewnej pani zatytułowany "Odchudził mnie kolega". Wiele rzeczy już w życiu próbowałam żeby się odchudzić, dlatego podchodzę sceptycznie do różnego rodzaju pomocy w redukowaniu wagi. Dlatego mi zajęło troszeczkę więcej czasu zanim zadzwoniłam do Dr. Jacob's. Najpierw kiełkowała mi ta myśl, a potem pomyślałam, że co mam właściwie do stracenia – porozmawiać zawsze można. No i zadzwoniłam. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, zamówiłam zestaw na kurację Cholinową (dla regulacji metabolizmu i wspomożenia spalania tłuszczy) a dodatkowo VitaColon dla zrobienia porządku z jelitami, wzmocnienia wątroby i nerek. I tak moja przygoda zaczęła się we wrześniu 2013 roku. Na samym początku stosowałem tę kurację intensywnie, później już łagodnie ale nadal to stosuję. Moja waga wyjściowa przy rozpoczynaniu stosowania tych suplementów, wynosiła 111-112 kg. Wtedy mój rozmiar ubrań to było, o zgroooooooozo, 54. Teraz – luty 2015 – moja waga to 80 kg, a rozmiar ubrań 42- 44. Samopoczucie idealne. Prześlę zdjęcia do firmy to może opublikujecie, bo jestem z siebie dumna i może kogoś tym zarażę. Na początku spadek wagi był bardziej dynamiczny, teraz troszeczkę wolniej, ale nadal spada. W dalszym ciągu stosuję kurację żeby utrwalić uzyskany efekt. Nadal w planie mam aby jeszcze zrzucić 10 kg. Mam obecnie 64 lata i przekonałam się, że wiek przy odchudzaniu nie ma absolutnie znaczenia! Porada dla zainteresowanych co jem. Zjadam 5 małych posiłków dziennie, piję dużo wody, nie odmówię sobie od czasu do czasu kawałka ciasta. Jeżeli chodzi o mój sposób odżywiania, to jest on bardzo prosty ale urozmaicony i kolorowy. Wygląda to następująco: śniadanie to musli (nie słodzone, płatki takie są słodkie same z siebie) lub jakaś własnej roboty różnego rodzaju mieszanka płatków i orzechów – mieszam je z wodą lub jogurtem; do tego kawa z mlekiem i bez cukru, po około trzech godzinach 2 kromki chleba ciemnego pełnoziarnistego z masłem serem i wędliną, po kolejnych trzech godzinach jakoś owoc: pomarańcza, kiwi, jabłko, banan czy jakiś inny, obiad najczęściej o godzinie 16.00 i jeżeli jest to zupa to jem ile chcę, ale bez śmietany, a jeżeli to drugie danie, to jem dużą ilość mieszanki warzywnej typu “warzywa na patelnię” i mięso lub rybę duszone w folii, jestem oszczędna z solą ale nie żałuję ziół, najpóżniej o godz 19.00 jest kolacja, a na nią jem jakieś warzywa lub ich mieszanki, np.: pomidor, ogórek, papryka, itp.; wieczorem nie jadam owoców. Do tego wszystkiego piję dużo wody. Jadam smacznie, do syta, zdrowo i kolorowo. Najważniejsze jednak jest to, że wraz z utratą wagi poprawiły się moje wyniki badań i są one rewelacyjne. Nie miałam takich od dawna, bardzo dawna. Przykładowo, od bardzo wielu lat zmagałam się z problemem frakcji cholesterolu, a dokładniej trójglicerydów, gdzie norma ich to 140-150, a ja miałam ich czasami nawet i 900. W tej chwili jest prawie książkowo 160. Dziękuję bardzo za fachowe porady i pomoc. Serdecznie pozdrawiam Barbara Szerszeń


* - Pole wymagane

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

GranaProstan ferment 500 ml x 2 GranaProstan ferment 500 ml x 2 259,00 zł 286,00 zł


ReiChi Cafe 180g ReiChi Cafe 180g 49,00 zł 59,00 zł

Witamina D3 + K2 zestaw Witamina D3 + K2 zestaw 99,00 zł 108,00 złMoc Kobiety Moc Kobiety 129,00 zł 168,00 zł

Siła Mężczyzny Siła Mężczyzny 129,00 zł 168,00 zł

Lactacholin Lactacholin 69,00 zł 84,00 zł

Kurkumin K2 - Witamina K2 Kurkumin K2 - Witamina K2 129,00 zł 158,00 zł

Granaimun Granaimun 48,00 zł 84,00 zł

Nowości

W tym miesiącu wprowadzamy
pH balans GOLD pH balans GOLD 99,00 zł


GranaProstan ferment 500 ml x 2 GranaProstan ferment 500 ml x 2 259,00 zł 286,00 zł


Produkt dnia

Sklep jest w trybie podglądu

Dr. Jacob's Poland ul. Kasprzaka 7 / U 1, 01-211 Warszawa Tel.: 22 490 94 30
NIP 522 165 58 31   Regon 012745096 

Biuro i sklep firmowy czynne pon. - pt. w godz. 9.00 - 16.00.
e-mail: biuro@drjacobsmedical.pl www.DrJacobsMedical.pl

Numery kont bankowych są w menu Kontakt.

Firma Dr. Jacob's Poland jest bezpośrednim przedstawicielem Dr. Jacob's Medical GmbH

Korzystanie ze zdjęć i treści zamieszczonych na stronie do celów komercyjnych - wyłącznie za zgodą firmy.

 

UWAGA - korzystanie ze strony oznacza zgodę na używanie cookes zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej w menu Informacja o zakupach / regulamin sklepu

Warto pomagać

pahdkmsnyatri  zdążyć z pomocą

 

Click Shop | Hosting home.pl